Šalmanovice, Lipnice, Kramolín,
Kojákovice, Vlachnovice

Změna velikosti písma

Úvodní stránka > Aktuality > Příměstský tábor - informace pro rodiče

Příměstský tábor - informace pro rodiče

Datum konání:
21.2.2020

Vážení rodiče,

vzhledem ke kladným ohlasům se letos opět bude konat příměstský tábor v Jílovicích. Tábor je naplánován na dva termíny, a to od 13.7.2020 – 17.7.2020 nebo od 17.8.2020 – 21.8.2020 denně od 7:00 do 17:00 hodin. Je určený pro děti ve věku od 3 let do ukončení 1. stupně základní školy. Přednostně budou opět přijímány děti s trvalým pobytem na „jílovicku“ nebo navštěvujícími ZŠ a MŠ Jílovice a v případě volné kapacity se ho mohou zúčastnit všechny děti ze širokého okolí. Základnou příměstského tábora bude ZŠ a MŠ Jílovice, kde se nabízí možnost trávit čas organizátorů a dětí dle plánů a především počasí. Dětem bude zajištěno celodenní stravování (svačina, oběd, svačina) a pitný režim. Obědy budou většinou zajištěny ve školní kuchyni, v případě výletů bude oběd přibalen dětem s sebou. Program se připravuje.

Přihlašování bude spuštěno v dubnu a o všem budete včas informováni prostřednictvím zpravodaje a webových stránek Obce Jílovice.

Navíc pro rodiče dětí, které navštěvují školku v Jílovicích, bude zajištěno hlídání dětí nahrazující běžný provoz školky, neboť v průběhu letních prázdnin je plánována přestavba související se zvětšením kapacity MŠ Jílovice. V květnu se uskuteční informativní schůzka s rodiči.

29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt

214738
logo Jičeský kraj logo Epusa logo Czechpoint logo Portalgov logo Geosense logo Ochrana obyvatel