Změna velikosti písma

Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec > Aktuality > Senior pas

Senior pasSenior pas 

Senior pas je projekt, který podporuje občany nad 55 let a více. Účast na projektu a využívání slev je pro seniory díky podpoře Jihočeského kraje bezplatná. Slevy a výhody mohou využít napříč celou Českou republikou, na Slovensku, a také v Rakousku podle zapojených poskytovatelů. Projekt Senior pas je ucelený systém slev na výrobky a služby poskytované držitelům karet Senior pas. Senior pasy přináší celoroční slevy v rozsahu 5–50 %, doplněné navíc o sezónní a bonusové slevy v oblastech: zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je prostřednictvím výhod a slev umožnit seniorům smysluplné trávení volného času, ale i sbližování generací.

Karta Senior Pas je nepřenosná, platná pouze pro svého držitele (registrace jednotlivce). Registrace párů a rodin není možná. O kartu pro svého seniora mohou požádat i jeho blízcí (partner, rodina, přátelé...). Karta je zájemcům vydávána zdarma.

Informace o projektu s možností on-line registrace najdete na adrese: www.seniorpasy.cz

V současnosti je do projektu ze 14 krajů ČR zapojena většina krajů, jedná se o Jihomoravský, Olomoucký, Karlovarský, Královéhradecký, Pardubický, Ústecký, Zlínský, Liberecký, Moravskoslezský, Kraj Vysočina, nyní i Jihočeský kraj.